System Plugin 3.14.0 - en to el translation catalogue (150 entries)

en: "%1$s" %2$s created
el: Το "%1$s" %2$s δημιουργήθηκε

en: "%1$s" %2$s drafted
el: Δημιουργήθηκε προσχέδιο για το "%1$s" %2$s

en: "%1$s" %2$s pending review
el: Εκκρεμεί η αναθεώρηση του "%1$s" %2$s

en: "%1$s" %2$s privately published
el: Το "%1$s" %2$s δημοσιεύτηκε ιδιωτικά

en: "%1$s" %2$s published
el: Το "%1$s" %2$s δημοσιεύτηκε

en: "%1$s" %2$s restored from trash
el: Το "%1$s" %2$s ανακτήθηκε από τα απορρίμματα

en: "%1$s" %2$s scheduled for %3$s
el: Το "%1$s" %2$s προγραμματίστηκε για %3$s

en: "%1$s" %2$s trashed
el: Το "%1$s" %2$s τοποθετήθηκε στα απορρίμματα

en: "%1$s" %2$s unpublished
el: Έγινε αναίρεση δημοσίευσης του "%1$s" %2$s

en: "%1$s" %2$s updated
el: Το "%1$s" %2$s ενημερώθηκε

en: "%1$s" plugin updated from %2$s to %3$s
el: Η προσθήκη "%1$s" ενημερώθηκε από %2$s σε %3$s

en: "%1$s" plugin updated to %2$s
el: Η προσθήκη "%1$s" ενημερώθηκε σε %2$s

en: "%1$s" scheduled %2$s published
el: Το "%1$s" προγραμματίστηκε %2$s δημοσιεύτηκε

en: "%1$s" theme updated from %2$s to %3$s
el: Το θέμα "%1$s" ενημερώθηκε από %2$s σε %3$s

en: "%1$s" theme updated to %2$s
el: Το θέμα "%1$s" ενημερώθηκε σε %2$s

en: "%1$s" updated for the %2$s theme
el: Το "%1$s" ενημερώθηκε για το θέμα %2$s

en: "%s" option updated
el: Η επιλογή "%s" ενημερώθηκε

en: "%s" plugin activated
el: Η προσθήκη "%s" ενεργοποιήθηκε

en: "%s" plugin activated network wide
el: Η προσθήκη "%s" ενεργοποιήθηκε σε επίπεδο δικτύου

en: "%s" plugin deactivated
el: Η προσθήκη "%s" απενεργοποιήθηκε

en: "%s" plugin deactivated network wide
el: Η προσθήκη "%s" απενεργοποιήθηκε σε επίπεδο δικτύου

en: "%s" plugin deleted
el: Η προσθήκη "%s" διαγράφηκε

en: "%s" plugin installed
el: Η προσθήκη "%s" εγκαταστάθηκε

en: "%s" theme activated
el: Το θέμα "%s" ενεργοποιήθηκε

en: "%s" theme installed
el: Εγκαταστάθηκε το θέμα "%s"

en: %1$s's role changed from %2$s to %3$s
el: Ο ρόλος του %1$s άλλαξε από %2$s σε %3$s

en: %1$s's user account deleted (%2$s)
el: Ο λογαριασμός του χρήστη %1$s διαγράφηκε (%2$s)

en: %s Active
el: %s Ενεργό

en: %s Installing
el: %s Γίνεται εγκατάσταση

en: %s This is your staging site and it cannot be indexed by search engines.
el: %s Αυτός είναι ο ιστότοπός σας περιβάλλοντος δοκιμών και δεν μπορεί να καταχωρηθεί στο ευρετήριο μηχανών αναζήτησης.

en: %s This is your staging site and the domain cannot be changed.
el: %s Αυτός είναι ο ιστότοπός σας περιβάλλοντος δοκιμών και δεν είναι δυνατή η αλλαγή του domain.

en: %s Your domain cannot be changed here.
el:   %s Δεν είναι δυνατό να αλλαχτεί το domain σας εδώ.

en: %s Your site is using a temporary domain that cannot be indexed by search engines.
el: %s Ο ιστότοπός σας χρησιμοποιεί ένα προσωρινό domain που δεν μπορεί να καταχωρηθεί στο ευρετήριο μηχανών αναζήτησης.

en: %s is not allowed on our system. It has been automatically deactivated.
el: Το %s δεν επιτρέπεται στο σύστημά μας. Απενεργοποιήθηκε αυτόματα.

en: %s logged in
el: Έγινε είσοδος του/της %s

en: %s logged out
el: Έγινε έξοδος του/της %s

en: %s requested a password reset
el: Ο/η %s ζήτησε επαναφορά κωδικού πρόσβασης

en: %s's password reset
el:   Έγινε επαναφορά κωδικού πρόσβασης του/της %s

en: %s's user profile updated
el: Το προφίλ του χρήστη %s ενημερώθηκε

en: <strong>Note:</strong> Your site is using <strong>%1$s</strong>. Did you want to use your domain? <a href="%2$s" target="_blank">Add Domain</a>
el: <strong>Σημείωση:</strong> Ο ιστότοπός σας χρησιμοποιεί <strong>%1$s</strong>. Θέλατε να κάνετε χρήση του domain σας; <a href="%2$s" target="_blank">Προσθήκη domain</a>

en: Activate
el: Ενεργοποίηση

en: Activating...
el: Γίνεται ενεργοποίηση...

en: Active
el: Ενεργός

en: Add a new page or blog post to organize your content or engage visitors.
el: Προσθέστε μια νέα σελίδα ή ανάρτηση blog για να οργανώσετε το περιεχόμενό σας ή να κάνετε τους επισκέπτες να συμμετέχουν.

en: Add pages, blog posts, and products to engage visitors and keep your shop organized.
el: Προσθέστε σελίδες, αναρτήσεις blog και προϊόντα για να κάνετε τους επισκέπτες να συμμετέχουν και να διατηρείτε το κατάστημά σας οργανωμένο.

en: An error occurred during plugin activation: %s
el: Προέκυψε σφάλμα κατά την ενεργοποίηση του προσθέτου: %s

en: Available Extensions
el: Διαθέσιμες επεκτάσεις

en: Available Extensions (%s)
el: Διαθέσιμες επεκτάσεις (%s)

en: Background Attachment
el: Συνημμένο φόντου

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Background Image
el: Εικόνα φόντου

en: Background Position
el: Θέση φόντου

en: Background Repeat
el: Επανάληψη φόντου

en: Base Color Scheme
el: Βασικός συνδυασμός χρωμάτων

en: Beaver Builder %2$s "%1$s" discarded
el: Απορρίφθηκε από το Beaver Builder %2$s "%1$s"

en: Beaver Builder %2$s "%1$s" drafted
el: Δημιουργήθηκε προσχέδιο με το Beaver Builder %2$s "%1$s"

en: Browse Extensions
el: Αναζήτηση επεκτάσεων

en: By %s
el: Συντάκτης: %s

en: Cache cleared
el: Έγινε εκκαθάριση της cache

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Change domain
el: Αλλαγή domain

en: Change your website's design, color palette and more.
el: Αλλάξτε τη σχεδίαση του ιστότοπού σας, την παλέτα χρωμάτων του και άλλα.

en: Changes in safe mode are not saved and are not visible by visitors to your site.
el: Οι αλλαγές που γίνονται σε ασφαλή λειτουργία δεν αποθηκεύονται και δεν είναι ορατές στους επισκέπτες στον ιστότοπό σας.

en: Connection Management
el: Διαχείριση σύνδεσης

en: Design Editor
el: Επεξεργασία σχεδίασης

en: Display Site Title and Tagline
el: Εμφάνιση τίτλου και συνοδευτικής φράσης ιστότοπου

en: Edit the page you're currently on.
el: Επεξεργαστείτε τη σελίδα, στην οποία βρίσκεστε.

en: Error Installing Theme
el: Σφάλμα κατά την εγκατάσταση του θέματος

en: Extensions %s
el: Επεκτάσεις: %s

en: Featured
el: Προβεβλημένα

en: Find help, troubleshooting and how to get back to your Hosting Dashboard.
el: Βρείτε βοήθεια, πληροφορίες αντιμετώπισης προβλημάτων και πώς να επιστρέψετε στον πίνακα εργασιών φιλοξενίας σας.

en: Flush Cache
el: Εκκαθάριση cache

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Front page displays
el: Προβολές αρχικής σελίδας

en: Go to your Dashboard to install plugins, manage users and more.
el: Μεταβείτε στον πίνακα εργασιών σας για εγκατάσταση προσθηκών, διαχείριση χρηστών και άλλα.

en: GoDaddy Recommended
el: Προτείνεται από την GoDaddy

en: GoDaddy Themes
el: Θέματα GoDaddy

en: Header Image
el: Εικόνα κεφαλίδας

en: Header Text Color
el: Χρώμα κειμένου κεφαλίδας

en: Header and Sidebar Background Color
el: Χρώμα φόντου κεφαλίδας και πλευρικής γραμμής

en: Header and Sidebar Text Color
el: Χρώμα κειμένου κεφαλίδας και πλευρικής γραμμής

en: Help &amp; Support
el: Βοήθεια και υποστήριξη

en: Hosting Overview
el: Επισκόπηση φιλοξενίας

en: Hosting Settings
el: Ρυθμίσεις φιλοξενίας

en: Inactive
el: Ανενεργό

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Install %s
el: Εγκατάσταση του %s

en: Install %s now
el: Εγκατάσταση του %s τώρα

en: Install Now
el: Εγκατάσταση τώρα

en: Installed
el: Έχει εγκατασταθεί

en: Installed (%d)
el: Έγινε εγκατάσταση (%d)

en: Link Color
el: Χρώμα σύνδεσης

en: Live Preview
el: Ζωντανή προεπισκόπηση

en: Log in with GoDaddy
el: Είσοδος με τον λογαριασμό σας GoDaddy

en: Log in with username and password
el: Είσοδος με όνομα χρήστη και κωδικό πρόσβασης

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Logout
el: Έξοδος

en: Main Text Color
el: Κύριο χρώμα κειμένου

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Managed WordPress
el: WordPress με διαχείριση

en: Missing WooCommerce extension data.
el: Λείπουν τα δεδομένα επεκτάσεων WooCommerce.

en: Missing the WooCommerce extension slug.
el: Λείπει το σύντομο όνομα επέκτασης WooCommerce.

en: More Details
el: Περισσότερες λεπτομέρειες

en: More information about %s
el: Περισσότερες πληροφορίες για το %s

en: My Dashboard
el: Ο πίνακας εργασιών μου

en: My Site
el: Ιστότοπού μου

en: No active plugins.
el: Δεν υπάρχουν ενεργές προσθήκες.

en: No inactive plugins.
el: Δεν υπάρχουν ανενεργές προσθήκες.

en: Not Available
el: Μη διαθέσιμος

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Note: This is a staging site.
el: Σημείωση: Αυτός είναι ένας ιστότοπος περιβάλλοντος δοκιμών.

en: Or
el: Ή

en: PHP Update Required
el: Απαιτείται ενημέρωση PHP

en: Page Background Color
el: Χρώμα φόντου σελίδας

[ctx: Plugin installer group title]
en: Performance
el: Απόδοση

[ctx: Plugin installer group title]
en: Social
el: Κοινωνικά δίκτυα

[ctx: Plugin installer group title]
en: Tools
el: Εργαλεία

en: Plugins
el: Προσθήκες

en: Post
el: Ανάρτηση

en: Posts page
el: Σελίδα αναρτήσεων

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Safe Mode
el: Ασφαλής λειτουργία

en: Safe mode
el: Ασφαλής λειτουργία

en: Secondary Text Color
el: Δευτερεύον χρώμα κειμένου

en: Select one
el: Επιλέξτε ένα

en: Site Icon
el: Εικονίδιο ιστότοπου

en: Site Language
el: Γλώσσα ιστότοπου

en: Site Title
el: Τίτλος ιστότοπου

en: Success
el: Επιτυχία

en: System Plugin
el: Προσθήκη συστήματος

en: Tagline
el: Διαφημιστικό σύνθημα

[ctx: The name of our company blog found at https://www.godaddy.com/garage]
en: GoDaddy Garage
el: Γκαράζ GoDaddy

en: Theme Install
el: Εγκατάσταση θέματος

en: Themes
el: Θέματα

en: These are the most commonly used premium extensions for stores.
el: Αυτές είναι οι premium επεκτάσεις που χρησιμοποιούνται πιο τακτικά σε καταστήματα.

en: This is already included as a must-use plugin on your site and is required for backups and other important hosting platform benefits to function properly. It cannot be removed or deactivated. It should not be installed as a normal plugin and will be automatically removed if uploaded manually.
el: Αυτό περιλαμβάνεται ήδη ως υποχρεωτική προσθήκη στον ιστότοπό σας και απαιτείται για να λειτουργούν σωστά τα αντίγραφα ασφαλείας και άλλα σημαντικά οφέλη της πλατφόρμας φιλοξενίας. Δεν μπορεί να καταργηθεί ή να απενεργοποιηθεί. Δεν πρέπει να εγκατασταθεί ως κανονική προσθήκη και θα καταργηθεί αυτόματα αν γίνει μη αυτόματη αποστολή της.

en: This plugin is not allowed on our system due to performance, security, or compatibility concerns. Please contact support with any questions.
el: Αυτή η προσθήκη δεν επιτρέπεται στο σύστημά μας, λόγω θεμάτων απόδοσης, ασφαλείας ή συμβατότητας. Αν έχετε οποιεσδήποτε απορίες, επικοινωνήστε με την υποστήριξή μας.

en: Update %s now
el: Ενημέρωση του %s τώρα

en: Update Available
el: Διαθέσιμη ενημέρωση

en: Update Now
el: Ενημέρωση τώρα

en: View Demo
el: Προβολή επίδειξης

en: View Updates
el: Προβολή ενημερώσεων

en: View details
el: Προβολή λεπτομερειών

en: We were unable to log you in automatically. Please enter your WordPress username and password.
el: Δεν ήταν δυνατή η αυτόματη είσοδός σας. Καταχωρήστε το όνομα χρήστη και τον κωδικό πρόσβασής σας στο WordPress.

en: WooCommerce Extensions
el: Επεκτάσεις WooCommerce

en: WooCommerce extensions
el: Επεκτάσεις WooCommerce

en: WooCommerce.com Subscriptions %s
el: Συνδρομές WooCommerce.com: %s

[ctx: plugin]
en: Activate %s
el: Ενεργοποίηση %s

[ctx: plugin]
en: Active
el: Ενεργός

[ctx: plugin]
en: Installed
el: Έχει εγκατασταθεί
