System Plugin 3.21.3 - en to uk translation catalogue (153 entries)

en: "%1$s" %2$s created
uk: «%1$s» %2$s створено

en: "%1$s" %2$s drafted
uk: «%1$s» %2$s складено

en: "%1$s" %2$s pending review
uk: «%1$s» %2$s очікує розгляду

en: "%1$s" %2$s privately published
uk: «%1$s» %2$s опубліковано приватно

en: "%1$s" %2$s published
uk: «%1$s» %2$s опубліковано

en: "%1$s" %2$s restored from trash
uk: «%1$s» %2$s відновлено з кошика

en: "%1$s" %2$s scheduled for %3$s
uk: «%1$s» %2$s заплановано на %3$s

en: "%1$s" %2$s trashed
uk: «%1$s» %2$s викинуто до кошика

en: "%1$s" %2$s unpublished
uk: «%1$s» %2$s — публікацію скасовано

en: "%1$s" %2$s updated
uk: «%1$s» %2$s оновлено

en: "%1$s" plugin updated from %2$s to %3$s
uk: Плагін «%1$s» оновлено з %2$sдо %3$s

en: "%1$s" plugin updated to %2$s
uk: Плагін «%1$s» оновлено до %2$s

en: "%1$s" scheduled %2$s published
uk: «%1$s» заплановано для публікації %2$s

en: "%1$s" theme updated from %2$s to %3$s
uk: Тему «%1$s» оновлено з %2$s до %3$s

en: "%1$s" theme updated to %2$s
uk: Тему «%1$s» оновлено до %2$s

en: "%1$s" updated for the %2$s theme
uk: «%1$s» оновлено для теми %2$s

en: "%s" option updated
uk: Параметр «%s» оновлено

en: "%s" plugin activated
uk: Плагін «%s» деактивовано

en: "%s" plugin activated network wide
uk: Плагін «%s» активовано в мережі

en: "%s" plugin deactivated
uk: Плагін «%s» деактивовано

en: "%s" plugin deactivated network wide
uk: Плагін «%s» деактивовано в мережі

en: "%s" plugin deleted
uk: Плагін «%s» видалено

en: "%s" plugin installed
uk: Плагін «%s» інстальовано

en: "%s" theme activated
uk: Тему «%s» активовано

en: "%s" theme installed
uk: Тему «%s» інстальовано

en: %1$s's role changed from %2$s to %3$s
uk: Роль %1$s змінено з %2$s на %3$s

en: %1$s's user account deleted (%2$s)
uk: Обліковий запис користувача %1$s видалено(%2$s)

en: %s Active
uk: %s Активно

en: %s Installing
uk: %s Інсталяція

en: %s This is your staging site and it cannot be indexed by search engines.
uk: %s Це ваш підготовчий сайт, і пошукові системи не можуть індексувати його.

en: %s This is your staging site and the domain cannot be changed.
uk: %s Це ваш підготовчий сайт, і пошукові системи не можуть індексувати його.

en: %s Your domain cannot be changed here.
uk: %s Ваш домен неможливо змінити тут.

en: %s Your site is using a temporary domain that cannot be indexed by search engines.
uk: %s Ваш сайт використовує тимчасовий домен, який не індексується пошуковими системами.

en: %s is not allowed on our system. It has been automatically deactivated.
uk: %s не дозволяється в нашій системі. Цю функцію було автоматично деактивовано.

en: %s logged in
uk: Користувач%s увійшов до системи

en: %s logged out
uk: Користувач%s вийшов із системи

en: %s requested a password reset
uk: Користувач%s запитав скидання пароля

en: %s's password reset
uk: Скидання пароля %s

en: %s's user profile updated
uk: Профіль користувача %s оновлено

en: <strong>Note:</strong> Your site is using <strong>%1$s</strong>. Did you want to use your domain? <a href="%2$s" target="_blank">Add Domain</a>
uk: <strong>Примітка.</strong> Ваш сайт використовує <strong>%1$s</strong>. Бажаєте використовувати свій домен? <a href="%2$s" target="_blank">Додати домен</a>

en: Activate
uk: Активувати

en: Activating...
uk: Триває активація...

en: Active
uk: Активний

en: Add a new page or blog post to organize your content or engage visitors.
uk: Додайте нову сторінку або допис, щоб упорядкувати вміст або привернути увагу відвідувачів.

en: Add pages, blog posts, and products to engage visitors and keep your shop organized.
uk: Додавайте сторінки, дописи та продукти, щоб привабити відвідувачів і підтримати порядок у вашій крамниці.

en: An error occurred during plugin activation: %s
uk: Сталася помилка під час активації плагіну: %s

en: Available Extensions
uk: Доступні розширення

en: Available Extensions (%s)
uk: Доступні розширення (%s)

en: Background Attachment
uk: Розташування тла

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Background Image
uk: Фонове зображення

en: Background Position
uk: Позиція тла

en: Background Repeat
uk: Повторення тла

en: Base Color Scheme
uk: Базова колірна схема

en: Beaver Builder %2$s "%1$s" discarded
uk: Beaver Builder %2$s «%1$s» — скасовано

en: Beaver Builder %2$s "%1$s" drafted
uk: Beaver Builder %2$s «%1$s» — складено

en: Below is a list of premium extensions included as part of your Managed WordPress Ecommerce plan.
uk: Нижче наведено перелік преміум-розширень, які надаються за вашим планом Керованого WordPress - Електронна торгівля.

en: Browse Extensions
uk: Оглянути розширення

en: By %s
uk: Автор: %s

en: Cache cleared
uk: Кеш очищено

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Change domain
uk: Змінити домен

en: Change your website's design, color palette and more.
uk: Змініть дизайн веб-сайту, колірну палітру тощо.

en: Changes in safe mode are not saved and are not visible by visitors to your site.
uk: Зміни в ,безпечному режимі не зберігаються, а відвідувачі сайту не бачать їх.

en: Connection Management
uk: Керування підключенням

en: Design Editor
uk: Редактор проекту

en: Display Site Title and Tagline
uk: Показувати назву та гасло сайту

en: Edit the page you're currently on.
uk: Відредагуйте сторінку, на якій ви зараз перебуваєте.

en: Error Installing Theme
uk: Помилка під час інсталяції теми

en: Extensions %s
uk: Розширення: %s

en: Featured
uk: Вибране

en: Find help, troubleshooting and how to get back to your Hosting Dashboard.
uk: Знайдіть довідку, допомогу в усуненні проблем та дізнайтеся, як повернутися на панель хостингу.

en: Flush Cache
uk: Очистити кеш

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Front page displays
uk: Відображення на головній сторінці

en: Go to your Dashboard to install plugins, manage users and more.
uk: На приладній дошці ви можете інсталювати плагіни, керувати користувачами й робити багато іншого.

en: GoDaddy Recommended
uk: GoDaddy рекомендує

en: Header Image
uk: Зображення заголовка

en: Header Text Color
uk: Колір тексту заголовка

en: Header and Sidebar Background Color
uk: Колір тла заголовка та бічної панелі

en: Header and Sidebar Text Color
uk: Колір тексту заголовка та бічної панелі

en: Help &amp; Support
uk: Довідка та підтримка

en: Hosting Overview
uk: Огляд хостингу

en: Hosting Settings
uk: Настройки хостингу

en: Inactive
uk: Неактивний

en: Install
uk: Установити

en: Install %s
uk: Інсталювати %s

en: Install %s now
uk: Інсталювати %s зараз

en: Install Now
uk: Встановити

en: Installed
uk: Інстальовано

en: Installed (%d)
uk: Інстальовано (%d)

en: Learn more
uk: Докладніше

en: Link Color
uk: Колір посилань

en: Live Preview
uk: Перегляд робочого сайту

en: Log in with GoDaddy
uk: Вхід через GoDaddy

en: Log in with username and password
uk: Вхід з іменем користувача та паролем

en: Logo
uk: Логотип

en: Logout
uk: Вихід

en: Main Text Color
uk: Колір основного тексту

en: Manage
uk: Керування

en: Managed WordPress
uk: Керований WordPress

en: Missing WooCommerce extension data.
uk: Дані розширення WooCommerce відсутні.

en: Missing the WooCommerce extension slug.
uk: Рядок розширення WooCommerce відсутній.

en: More Details
uk: Додаткова інформація

en: More information about %s
uk: Додаткова інформація про %s

en: My Dashboard
uk: Моя панель керування

en: My Site
uk: Мій сайт

en: No active plugins.
uk: Немає активних плагінів.

en: No inactive plugins.
uk: Немає неактивних плагінів.

en: Not Available
uk: Недоступно

en: Note:
uk: Примітка:

en: Note: This is a staging site.
uk: Примітка. Це підготовчий сайт.

en: Or
uk: або

en: PHP Update Required
uk: Потрібне оновлення PHP

en: Page Background Color
uk: Колір тла сторінки

[ctx: Plugin installer group title]
en: Performance
uk: Швидкодія

[ctx: Plugin installer group title]
en: Social
uk: Спільноти

[ctx: Plugin installer group title]
en: Tools
uk: Інструменти

en: Plugins
uk: Плагіни

en: Post
uk: Опублікувати

en: Posts page
uk: Сторінка публікацій

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Safe Mode
uk: Безпечний режим

en: Safe mode
uk: Безпечний режим

en: Secondary Text Color
uk: Колір додаткового тексту

en: Select one
uk: Виберіть один варіант

en: Site Icon
uk: Значок сайту

en: Site Language
uk: Мова сайту

en: Site Title
uk: Назва сайту

en: Success
uk: Успішно

en: System Plugin
uk: Системний плагін

en: Tagline
uk: Гасло

[ctx: The name of our company blog found at https://www.godaddy.com/garage]
en: GoDaddy Garage
uk: GoDaddy Garage (Гараж GoDaddy)

en: Theme Install
uk: Інстаояція теми

en: Themes
uk: Теми

en: These are the most commonly used premium extensions for stores.
uk: Це найбільш поширені преміум-розширення для крамниць.

en: This is already included as a must-use plugin on your site and is required for backups and other important hosting platform benefits to function properly. It cannot be removed or deactivated. It should not be installed as a normal plugin and will be automatically removed if uploaded manually.
uk: Цей плагін уже долучений для обов’язкового використання на вашому сайті та потрібний для належної роботи резервного копіювання та інших важливих функцій платформи хостингу. Його не можна видалити або деактивувати. Він не інсталюється як звичайний плагін, і в разі завантаження вручну його буде автоматично видалено.

en: This plugin is not allowed on our system due to performance, security, or compatibility concerns. Please contact support with any questions.
uk: Цей плагін заборонено системою з міркувань ефективності, безпеки або сумісності. Зверніться до служби підтримки в разі будь-яких запитань.

en: Update %s now
uk: Оновити %s зараз

en: Update Available
uk: Є оновлення

en: Update Now
uk: Оновити зараз

en: Update PHP version
uk: Оновити PHP

en: View Demo
uk: Переглянути демонстрацію

en: View Updates
uk: Переглянути оновлення

en: View details
uk: Докладніше

en: We were unable to log you in automatically. Please enter your WordPress username and password.
uk: Не вдалося автоматично виконати вхід для вас. Введіть свої ім'я користувача та пароль WordPress.

en: WooCommerce Extensions
uk: Розширення WooCommerce

en: WooCommerce extensions
uk: Розширення WooCommerce

en: WooCommerce.com Subscriptions %s
uk: Передплата WooCommerce.com %s

en: You can update to the most recent version of PHP in your hosting settings <a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">here</a>.
uk: Інсталювати найновішу версію PHP можна на сторінці настройок хостингу <a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">тут</a>.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
uk: Активувати %s

[ctx: plugin]
en: Active
uk: Активний

[ctx: plugin]
en: Installed
uk: Інстальовано
